RMCF0603FG15K0 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | RMCF0603FG15K0TR-ND - סרט וסליל (TR) RMCF0603FG15K0CT-ND - סרט חתוך (CT) |
יצרן | |
תיאור | RES 15K OHM 1% 1/10W 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 22 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 15 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | RMCF0603FG15K0 דגמים |
קטגוריה | מאפיינים AEC-Q200 לכלי-רכב |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |