RMCF0603FG40K2
מק"ט מוצר של DigiKey
RMCF0603FG40K2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RMCF0603FG40K2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RMCF0603FG40K2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RMCF0603FG40K2
תיאור
RES 40.2K OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
40.2 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RMCF0603FG40K2 דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C