RMCF0603FG4K99 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Stackpole Electronics Inc
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Vishay Dale
קיים במלאי: 451,232
גיליון נתונים
ישירים
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
דומים
YAGEO
דומים
YAGEO
קיים במלאי: 642
Bourns Inc.
Panasonic Industry
4.99 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RMCF0603FG4K99
מק"ט מוצר של DigiKey
RMCF0603FG4K99TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RMCF0603FG4K99
תיאור
RES 4.99K OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RMCF0603FG4K99 דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C