RMCF0603FT249R
מק"ט מוצר של DigiKey
RMCF0603FT249RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RMCF0603FT249RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RMCF0603FT249RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RMCF0603FT249R
תיאור
RES 249 OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
249 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RMCF0603FT249R דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C