RMCF1206JT510R
מק"ט מוצר של DigiKey
RMCF1206JT510RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RMCF1206JT510RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RMCF1206JT510RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RMCF1206JT510R
תיאור
RES 510 OHM 5% 1/4W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
510 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RMCF1206JT510R דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C