RMCS0603FT1K50
מק"ט מוצר של DigiKey
RMCS0603FT1K50-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RMCS0603FT1K50
תיאור
RES 1.5K OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) נגד-גופרית ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RMCS0603FT1K50 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
נגד-גופרית
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C