RMCS0603FT200K
מק"ט מוצר של DigiKey
RMCS0603FT200K-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RMCS0603FT200K
תיאור
RES 200K OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
200 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) נגד-גופרית ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RMCS0603FT200K דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C