RMCS0603FT499R
מק"ט מוצר של DigiKey
RMCS0603FT499R-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RMCS0603FT499R
תיאור
RES 499 OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
499 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) נגד-גופרית ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RMCS0603FT499R דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C