RNCF0603DTE499K
מק"ט מוצר של DigiKey
738-RNCF0603DTE499KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
738-RNCF0603DTE499KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
738-RNCF0603DTE499KDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RNCF0603DTE499K
תיאור
RES SMD 499K OHM 0.5% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
499 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RNCF0603DTE499K דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C