RNCF0805TKW4K99
מק"ט מוצר של DigiKey
738-RNCF0805TKW4K99TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
738-RNCF0805TKW4K99CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
738-RNCF0805TKW4K99DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RNCF0805TKW4K99
תיאור
RES 4.99K OHM 0.01% 1/8W 0805
תיאור מפורט
4.99 kOhms ±0.01% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
RNCF0805TKW4K99 דגמים
מקדם טמפרטורה
±2ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C