RNCF1206TKY10K0
מק"ט מוצר של DigiKey
RNCF1206TKY10K0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RNCF1206TKY10K0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RNCF1206TKY10K0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RNCF1206TKY10K0
תיאור
RES SMD 10K OHM 0.01% 1/4W 1206
תיאור מפורט
10 kOhms ±0.01% 0.25W, 1/4W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
RNCF1206TKY10K0 דגמים
מקדם טמפרטורה
±5ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C