RTAN1206BTT60R4
מק"ט מוצר של DigiKey
738-RTAN1206BTT60R4TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RTAN1206BTT60R4
תיאור
RES PREC TAN, 60.4 OHM, 1206, 0.
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
60.4 Ohms ±0.1% 0.4W, 2/5W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RTAN1206BTT60R4 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±10ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C