RVCU1206FT200K
מק"ט מוצר של DigiKey
738-RVCU1206FT200KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
738-RVCU1206FT200KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
738-RVCU1206FT200KDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RVCU1206FT200K
תיאור
RES, HV, 1206, 200 KOHM, 1%, 0.3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
200 kOhms ±1% 0.333W, 1/3W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, מתח גבוה ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RVCU1206FT200K דגמים
קטגוריה
מאפיינים
אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, מתח גבוה
יצרן
מקדם טמפרטורה
100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C