RVCU2010FT10M0 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES, HV, 2010, 10 MOHM, 1%, 0.5W |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 22 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W נגד שבב 2010 (5025 מטרי) אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, מתח גבוה ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | RVCU2010FT10M0 דגמים |
קטגוריה | מאפיינים אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, מתח גבוה |
יצרן | מקדם טמפרטורה 100ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |