RVCU2010FT20M0
מק"ט מוצר של DigiKey
738-RVCU2010FT20M0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
738-RVCU2010FT20M0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
738-RVCU2010FT20M0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RVCU2010FT20M0
תיאור
RES, HV, 2010, 20 MOHM, 1%, 0.5W
תיאור מפורט
20 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W נגד שבב 2010 (5025 מטרי) אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, מתח גבוה ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RVCU2010FT20M0 דגמים
מקדם טמפרטורה
100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C