RVCU2512FT30M0
מק"ט מוצר של DigiKey
738-RVCU2512FT30M0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
738-RVCU2512FT30M0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
738-RVCU2512FT30M0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RVCU2512FT30M0
תיאור
RES, HV, 2512, 30 MOHM, 1%, 1W
תיאור מפורט
30 MOhms ±1% 1W נגד שבב 2512 (6332 מטרי) אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, מתח גבוה ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RVCU2512FT30M0 דגמים
מקדם טמפרטורה
100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C