HE24-1A83-02
מק"ט מוצר של DigiKey
374-1109-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HE24-1A83-02
תיאור
RELAY REED SPST 3A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממסרי Reed SPST-NA (1 Form A) 24VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
זרם סליל
23.1 mA
יצרן
Standex-Meder Electronics
סוג סליל
ללא נעילה
סדרה
תצורת הסיומת
פין PC
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-פעולה
18VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
2.5VDC
סוג ההרכבה
חור מעבר
זמן פעולה
3 ms
מתח סליל
24VDC
זמן שחרור
1.5 ms
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
3 A
התנגדות סליל
1 kOhms
מתח מיתוג
‎7500VAC‏, 7500VDC - מקס'