SHV24-1A85-78L4K
מק"ט מוצר של DigiKey
374-SHV24-1A85-78L4K-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SHV24-1A85-78L4K
תיאור
HIGH VOLTAGE REED RELAY, FORM 1A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממסרי Reed SPST-NA (1 Form A) 24VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
זרם סליל
12 mA
יצרן
Standex-Meder Electronics
סוג סליל
ללא נעילה
סדרה
תצורת הסיומת
פין PC
אריזה
צינור
מתח מחייב-פעולה
16.4VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
3.6VDC
סוג ההרכבה
חור מעבר
זמן פעולה
1.1 ms
מתח סליל
24VDC
זמן שחרור
100 µs
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
1 A
חומר מגע
רודיום (Rh)
מתח מיתוג
‎1000VAC‏, 1000VDC - מקס'
התנגדות סליל
2 kOhms