ALTAIR05T-800TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-10809-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-10809-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-10809-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALTAIR05T-800TR
תיאור
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 16SO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר מחוץ-לרשת Flyback טופולוגיה ‎16-SO‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ALTAIR05T-800TR דגמים
קטגוריה
מתח - הפעלה
13 V
יצרן
STMicroelectronics
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
11.5V ~ 23V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 125°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
‎16-SOIC (רוחב "0.154‏, 3.90 מ"מ)
בידוד יציאה
מבודד
מארז ההתקן של הספק
‎16-SO‎
מתגים פנימיים
כן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה
800V