ALTAIR05T-800TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 16SO |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 28 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | ממיר מחוץ-לרשת Flyback טופולוגיה 16-SO |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ALTAIR05T-800TR דגמים |
קטגוריה | מתח - הפעלה 13 V |
יצרן STMicroelectronics | מתח - הספקה (Vcc/Vdd) 11.5V ~ 23V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -25°C ~ 125°C (TJ) |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה 16-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ) |
בידוד יציאה מבודד | מארז ההתקן של הספק 16-SO |
מתגים פנימיים כן | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - פריצה 800V | מספר מוצר בסיס |