BAS70JFILM
מק"ט מוצר של DigiKey
497-6652-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-6652-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-6652-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAS70JFILM
תיאור
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 70 V 70mA הרכבה משטחית SOD-323
מודלים EDA/CAD
BAS70JFILM דגמים
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 70 V
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
2pF ב-0V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
70 V
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
70mA
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 15 mA