BTA16-800BWRG
מק"ט מוצר של DigiKey
497-6668-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BTA16-800BWRG
תיאור
TRIAC ALTERNISTOR 800V 16A TO220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
TRIAC אלטרניסטור - Snubberless 800 V 16 A חור מעבר TO-220
מודלים EDA/CAD
BTA16-800BWRG דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
160A, 168A
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
50 mA
סדרה
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
50 mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג טריאק
אלטרניסטור - Snubberless
מתח - מצב מופסק
800 V
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
16 A
מארז ההתקן של הספק
TO-220
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.3 V