BTA20-600CWRG
מק"ט מוצר של DigiKey
497-3390-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BTA20-600CWRG
תיאור
TRIAC ALTERNISTOR 600V 20A TO220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
TRIAC אלטרניסטור - Snubberless 600 V 20 A חור מעבר TO-220
מודלים EDA/CAD
BTA20-600CWRG דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
210A, 200A
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
35 mA
סדרה
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
50 mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג טריאק
אלטרניסטור - Snubberless
מתח - מצב מופסק
600 V
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
20 A
מארז ההתקן של הספק
TO-220
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.5 V