BTA24-600BWRG
מק"ט מוצר של DigiKey
497-3123-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BTA24-600BWRG
תיאור
TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A TO220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
TRIAC אלטרניסטור - Snubberless 600 V 25 A חור מעבר TO-220
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BTA24-600BWRG דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
250A, 260A
יצרן
STMicroelectronics
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
50 mA
סדרה
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
75 mA
אריזה
צינור
תצורה
יחיד
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג טריאק
אלטרניסטור - Snubberless
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - מצב מופסק
600 V
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
25 A
מארז ההתקן של הספק
TO-220
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.3 V