BTB08-600BRG
מק"ט מוצר של DigiKey
497-6674-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BTB08-600BRG
תיאור
TRIAC 600V 8A TO220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BTB08-600BRG דגמים
קטגוריה
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
50 mA
יצרן
STMicroelectronics
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
50 mA
אריזה
צינור
תצורה
יחיד
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג טריאק
סטנדרטי
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - מצב מופסק
600 V
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
8 A
מארז ההתקן של הספק
TO-220
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.3 V
מספר מוצר בסיס
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
80A, 84A