ECMF2-40A100N6
מק"ט מוצר של DigiKey
497-ECMF2-40A100N6TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-ECMF2-40A100N6CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-ECMF2-40A100N6DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECMF2-40A100N6
תיאור
CMC 100MA 2LN SMD ESD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 100mA DCR 3Ohm (טיפוסי)
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
3Ohm (טיפוסי)
יצרן
STMicroelectronics
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
הגנת ESD‏ דיודת TVS‏
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.055‏ אינץ' x‏ רוחב 0.053‏ אינץ' (1.40 מ"מ x‏ 1.35‏ מ"מ)
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
מארז‏ / תיבה
6-XFDFN
דירוג זרם (מקס')
100mA