ESDA19SC6
מק"ט מוצר של DigiKey
497-10700-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-10700-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-10700-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESDA19SC6
תיאור
TVS DIODE 15VWM SOT23-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מלחץ Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-6
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ESDA19SC6 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
300W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
זנר (Zener)
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6
ערוצים חד-כיווניים
4
מארז ההתקן של הספק
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מספר מוצר בסיס
מתח - פריצה (מינ')
19V