ESDA25SC6Y
מק"ט מוצר של DigiKey
497-13421-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-13421-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-13421-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESDA25SC6Y
תיאור
TVS DIODE 24VWM 51VC SOT23-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
51V מלחץ10A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-6
מודלים EDA/CAD
ESDA25SC6Y דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
10A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
300W
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
4
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6
מתח - פריצה (מינ')
25V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
51V