ESDA25SC6Y | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 24VWM 51VC SOT23-6 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 25 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 51V מלחץ10A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-6 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ESDA25SC6Y דגמים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 10A (8/20µs) |
יצרן | הספק - מתקף שיא 300W |
סדרה | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 150°C (TJ) |
סטטוס החלק פעיל | דירוג לרכב |
סוג זנר (Zener) | הרשאה AEC-Q101 |
ערוצים חד-כיווניים 4 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 24V | מארז / תיבה SOT-23-6 |
מתח - פריצה (מינ') 25V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 51V | מספר מוצר בסיס |