ESDA6V1BC6
מק"ט מוצר של DigiKey
497-6635-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-6635-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-6635-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESDA6V1BC6
תיאור
TVS DIODE 5VWM SOT23-6
מודלים EDA/CAD
ESDA6V1BC6 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
80W
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
SOT-23-6
ערוצים דו-כיווניים
4
מארז ההתקן של הספק
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
5V
מספר מוצר בסיס
מתח - פריצה (מינ')
6.1V