ESDA6V1SC6
מק"ט מוצר של DigiKey
497-6637-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-6637-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-6637-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESDA6V1SC6
תיאור
TVS DIODE 5.25VWM SOT23-6
מודלים EDA/CAD
ESDA6V1SC6 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
SOT-23-6
ערוצים חד-כיווניים
4
מארז ההתקן של הספק
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
5.25V
מספר מוצר בסיס
מתח - פריצה (מינ')
6.1V