ESDA7P60-1U1M
מק"ט מוצר של DigiKey
497-16253-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-16253-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-16253-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESDA7P60-1U1M
תיאור
TVS DIODE 5VWM 11.6VC 1610
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
11.6V מלחץ60A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 1610
מודלים EDA/CAD
ESDA7P60-1U1M דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
60A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
700W
סדרה
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
2-UDFN
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
6.4V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
11.6V