ESDALC14V2-1U2 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 3VWM ST0201 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מלחץ Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 0201 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ESDALC14V2-1U2 דגמים |
קטגוריה | הספק - מתקף שיא 30W |
יצרן | הגנת קווי כוח לא |
סדרה | יישומים שימוש כללי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות @ תדר 6pF ב-1MHz |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C (TJ) |
סוג זנר (Zener) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
ערוצים חד-כיווניים 1 | מארז / תיבה 0201 (0603 מטרי) |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 3V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - פריצה (מינ') 14.2V | מספר מוצר בסיס |