ESDALC14V2-1U2
מק"ט מוצר של DigiKey
497-9059-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-9059-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-9059-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESDALC14V2-1U2
תיאור
TVS DIODE 3VWM ST0201
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מלחץ Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 0201
מודלים EDA/CAD
ESDALC14V2-1U2 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
30W
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
6pF ב-1MHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
14.2V