ESDALC6V1-5P6
מק"ט מוצר של DigiKey
497-7229-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-7229-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-7229-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESDALC6V1-5P6
תיאור
TVS DIODE 5VWM 14VC SOT666
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
14V מלחץ2.5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-666
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
2.5A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
30W
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
12pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
5
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
5V (מקס')
מארז‏ / תיבה
SOT-563, SOT-666
מתח - פריצה (מינ')
6.1V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
14V