L5150BNTR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-11659-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-11659-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-11659-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L5150BNTR
תיאור
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT-223
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA SOT-223
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L5150BNTR דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
80 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
4.2 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
48dB (100Hz)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
סוג היציאה
דירוג
לרכב
מספר המייצבים
1
הרשאה
AEC-Q100
מתח - כניסה (מקס')
40V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
5V