L78L12ABZ-AP
מק"ט מוצר של DigiKey
497-19605-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-19605-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L78L12ABZ-AP
תיאור
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TO-92-3
מודלים EDA/CAD
L78L12ABZ-AP דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
6 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
6.5 mA
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
PSRR
42dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
35V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
12V