L78L12ABZ
מק"ט מוצר של DigiKey
497-7276-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L78L12ABZ
תיאור
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TO-92-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L78L12ABZ דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
6 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
6.5 mA
אריזה
בתפזורת
PSRR
42dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
מתח - כניסה (מקס')
35V
מארז ההתקן של הספק
TO-92-3
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
12V