L78L12ACZ-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-1196-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-1196-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L78L12ACZ-TR
תיאור
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TO-92-3
מודלים EDA/CAD
L78L12ACZ-TR דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
6 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
6.5 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
PSRR
42dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
35V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
12V