L78L18ACUTR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-7280-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-7280-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-7280-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L78L18ACUTR
תיאור
IC REG LINEAR 18V 100MA SOT89-3
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA ‎SOT-89-3‎
מודלים EDA/CAD
L78L18ACUTR דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
6 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
6.5 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
38dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מארז‏ / תיבה
TO-243AA
מתח - כניסה (מקס')
40V
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-89-3‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
18V