L78L33ACZ
מק"ט מוצר של DigiKey
497-7288-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L78L33ACZ
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TO-92-3
מודלים EDA/CAD
L78L33ACZ דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
5.5 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
6 mA
אריזה
בתפזורת
PSRR
49dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מארז‏ / תיבה
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
מתח - כניסה (מקס')
30V
מארז ההתקן של הספק
TO-92-3
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V