LD1086DT33TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-3446-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-3446-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-3446-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD1086DT33TR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1.5A DPAK
מודלים EDA/CAD
LD1086DT33TR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
79dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - כניסה (מקס')
30V
מארז ההתקן של הספק
DPAK
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V