LD1117D33CTR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 3.3V 800MA 8-SOIC |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA 8-SOIC |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LD1117D33CTR דגמים |
קטגוריה | זרם - יציאה |
יצרן | זרם - רגיעה (Iq) 10 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | PSRR 75dB (120Hz) |
סטטוס החלק פעיל | מאפייני הגנה זרם-יתר, טמפרטורת-יתר |
תצורת יציאה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סוג היציאה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מספר המייצבים 1 | מארז / תיבה 8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ) |
מתח - כניסה (מקס') 15V | מארז ההתקן של הספק 8-SOIC |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 3.3V | מספר מוצר בסיס |