LD1117D33CTR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-1230-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-1230-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-1230-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD1117D33CTR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 800MA 8-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LD1117D33CTR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מתח - כניסה (מקס')
15V
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V