LD1117DT25TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-7307-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-7307-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-7307-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD1117DT25TR
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 800MA DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA DPAK
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LD1117DT25TR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - כניסה (מקס')
15V
מארז ההתקן של הספק
DPAK
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V