LD1117S33TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-1242-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-1242-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-1242-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD1117S33TR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 800MA SOT-223
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA SOT-223
מודלים EDA/CAD
LD1117S33TR דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
10 mA
PSRR
75dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - כניסה (מקס')
15V
מארז ההתקן של הספק
SOT-223
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V