LD1117V33
מק"ט מוצר של DigiKey
497-1491-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD1117V33
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA TO-220
מודלים EDA/CAD
LD1117V33 דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
10 mA
אריזה
צינור
PSRR
75dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - כניסה (מקס')
15V
מארז ההתקן של הספק
TO-220
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V