LD2985BM18R
מק"ט מוצר של DigiKey
497-3497-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-3497-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-3497-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD2985BM18R
תיאור
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎SOT-23-5‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LD2985BM18R דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
150 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
4 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
45dB (1kHz)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
16V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V