LD39020TPU33R
מק"ט מוצר של DigiKey
497-15500-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-15500-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-15500-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD39020TPU33R
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-DFN
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA ‎4-DFN (1×1)‎
מודלים EDA/CAD
LD39020TPU33R דגמים
PSRR
80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V