LD39100PU25RY
מק"ט מוצר של DigiKey
497-18218-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-18218-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-18218-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD39100PU25RY
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 1A 6-DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A ‎6-DFN (3×3)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LD39100PU25RY דגמים
קטגוריה
זרם - הספקה (מקס')
300 µA
יצרן
PSRR
65dB ~ 62dB (1kHz ~ 10kHz)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
אפשור, כוח תקין (Power Good)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג היציאה
דירוג
לרכב
מספר המייצבים
1
הרשאה
AEC-Q100
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V